Něaký text

--Klik(look at my new blog):


.
Tento blog je trvale pozastaven.Mazat jej nebudu,byla by to škoda.Dále bude sloužit jako "zkoušeč" mích dessu,možná ojediněle něaký článek..děkju za vaše návštěvy a komentáře .


Vtipy na Johnnyho

13. června 2010 v 10:26 |  Johnny Depp
Dva z nejbohatších herců Hollywoodu Will Smith a Johnny Depp se hádají kdo má víc peněz. Johnny povídá : ,, Já mám tolik peněz, že bych si mohl koupit celý svět! " A Will na to : ,, A ty si myslíš, že ti ho prodám? "


Nespokojený Johnny Depp volá veterináři: ,,Pane doktore, moji Míšu kousla blecha!" ,,To je pes nebo kočka?" ,,Hmyz, pane doktore, hmyz!"
Johnny Depp se zapsal na parašutistický kurz. Instruktor mu oznámil: ,,Zítra budeš skákat z devíti set metrů." Znepokojený Johnny se instruktora ptá: ,,A nestačilo by jen ze sta?" Instruktor s údivem odpoví: ,,Ne, protože by se ti nestihl otevřít padák." Hvězda na to radostně: ,,Ááá, jestli skáčeme s padákem, tak to beru zpátky."
Zkoušející se Johnnyho Deppa záludně ptá: ,,Co uděláte, když si po ujetí pěti kilometrů všimnete, že nemáte klíčky?" ,,Sjedu ke kraji vozovky, rozsvítím výstražná světla, vystoupím z auta a zjistím, kdo mě to takový kus cesty tlačil."
img264/2378/deppqy9.gif
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama