Něaký text

--Klik(look at my new blog):


.
Tento blog je trvale pozastaven.Mazat jej nebudu,byla by to škoda.Dále bude sloužit jako "zkoušeč" mích dessu,možná ojediněle něaký článek..děkju za vaše návštěvy a komentáře .


Případy-kuřata drtí zaživa

17. července 2010 v 14:37 |  !!!STOP!!!Týrání zvířat

Video ukázalo týrání zvířat v americké drůbežárně. Kuřata tu drtí zaživa


Nejen čína ukázala svou nelítostnou tvář,pžřípad z USA:

Organizace na ochranu zvířat Mercy for Animals zveřejnila video, které ukazuje kruté zacházení s čerstvě vylíhnutými kuřaty. V největší světové drůbežárně v americké Iowě podle něj denně v drtičkách zemřou statisíce samečků kuřat, kteří jsou pro chov bezcenní.
Mercy Animals natáčelo praktiky v podniku Hy-Line International v americkém státu Iowa dva týdny. Záběry ukazují kruté týrání zvířat. Za rok tu podle organizace nehumánně zemře na třicet milionů kuřat.
Vylíhnutá kuřata se dostanou na pásy, ze kterých pracovníci vybírají samečky. Ti jsou pro další chov nepoužitelní, protože nesnášejí vejce a nerostou dost rychle k chovu pro maso. Skončí proto v drtičkách, kde jich denně zemře na 150 tisíc, stojí na stránkách MFA.
Samičky poté visí za hlavu ze stroje, na kterém jim laser obrousí část zobáku. Teprve potom se dostanou do boxů, odkud je společnost rozešle po celé zemi.
Podle pracovníků továrny kuřata umírají už při oddělování od skořápek, protože některá propadnou třídičkou. "Některá se tam zachytí a spadnou na zem," uvedla jedna ze zaměstnankyň. Ptáci podle ní často končí i v myčce nádobí, která navazuje na jeden z pásů.
Mercy for Animals si je jistá, že iowská drůbežárna není jediná, která s kuřaty zachází takto krutě. "Ve skutečnosti jsou takovéto praktiky zcela standardní," stojí na internetových stránkách organizace.
V Česku loni v létě demonstrovali ochránci zvířat proti tomu, jak s kuřaty zachází řetězec fastfoodů KFC. Podle mezinárodní organizace PETA (People for the Ethical Treatment of Animals), která protest organizovala, "žijí kuřata v bezokenních výkrmových halách asi čtyřicet dní. Mnoho z nich obrovské zdravotní problémy, nemohou se hýbat, trpí zlomeninami. Další zranění utrpí při přepravě na jatka," uvedla zástupkyně organizace Dita Michaličková.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tyret tyret | 19. července 2010 v 15:17 | Reagovat

Vždyť jsem to říkala. S Číňanama si nemáme co vyčítat. Bohužel.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama